کرم رفع موی زائد نلا دپیل

کرم رفع موی زائد نلا دپیل
برای تصویر بزرگتر کلیک نمایید
ساخت: ایران
قیمت: 230,000 ریال
دسترسی: موجود
نوع: کاهش موی زائد
سازنده: نلا / Nela
میانگین رتبه: رتبه داده نشده

تعداد:

Nela Depil Cream

مکمل لیزر درمانی
رفع دائمی موهای زائد صورت و بدن
حاوی عصاره های گیاهی جهت نرم کنندگی پوست

هیرسوتیسم یکی از انواع بیماری های پرموئی است که اغلب در زنان دیده می شود. این بیماری عبارت است از رشد بیش از اندازه مو در مکان های خاصی از صورت و بدن.
روش های زیادی جهت از بین بردن هیرسوتیسم در دنیا وجود دارد که اغلب روش های پر هزینه همراه با درد هستند
استفاده از این کرم اولین روش موضعی درمان پر موئی یا هیرسوتیسم در ایران ، بدون درد و هزینه سنگین می باشد. نلا دپیل کرم موبر سطحی نیست و بهترین درمان بعد از الکترولیز و لیزر می باشد. مهمترین ماده ای که در این کرم به کار رفته عصاره گیاهی بنام سائوپالمتو است. این عصاره از تغییرات تستسترون به DHT ( دی هیدرو تستسترون که هورمونی قوی برای تحریک پوست و رویش مجددمو است ) جلوگیری می نماید. عصاره سائوپالمتو اثرات زیادی در کاهش تولید و ترکیب و ریز نمودن DHT دارد. این عصاره اثر آنتی آندروژن ها را تشدید نموده و سرشار از ویتامین B6 و روی است. سایر مواد موجود در این کرم عبارتند از؛ روغن هسته انگور، عصاره ویتکس، اسطوخودوس، لیمو ترش، بومادران، مرزنجوش، ولگاریس، مریم گلی، پیچک صحرائی. طبق تحقیقات انجام شده بر روی « دپیل » در دانشگاه شهید بهشتی تهران ، این کرم به دلیل وجود عصاره گیاه سائوپالمتو که دارای خاصیت آنتی آندروژنیک است و با مهار آنزیم آلفا 5 ردوکتاز از تبدیل تستسترون به متابولیت قوی تر آن به نام دی هیدرو تستسترون جلوگیری نموده و به این ترتیب اثر آنتی آندروژنی خود را ایفا می کند.

روش مصرف :

روزانه دو بار بعد ازموزدائی کامل موضع به طریق ( اپیلاسیون ، بند انداختن ، موم ) بعد از شستن محل ، از کرم نلا دپیل استفاده نموده و به مدت چند دقیقه ماساژ دهید تا کرم کاملاً جذب ریشه مو گردد. پس از مصرف نیاز به شستشو ندارد.
طول درمان موهای نازک بعد از 2 الی 3 ماه از بین رفته و موهای ضخیم تر مدت زمان بیشتری در حدود 12 الی 15 ماه زمان نیاز دارد. نلا دیپل یک کرم موبر نیست و حتما باید بعد از موزدایی استفاده گردد.

حجم 40 میلی لیتر

کد مجوز بهداشتی:  

10387/21

کد کالا:  

6260264900469

نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: نکته: کد HTML مجاز نیست!

رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تصویر اضافه ای برای این کالا وجود ندارد.
کشورایران
 
 
مارکت ساز حرفه ای مثبت