کرم ضد چروک کلارن راسن

کرم ضد چروک کلارن راسن
برای تصویر بزرگتر کلیک نمایید
ساخت: ایران
قیمت: 400,000 ریال
دسترسی: موجود
نوع: ضد چروک
سازنده: راسن / Rassan
میانگین رتبه: رتبه داده نشده

تعداد:

Rassan Anti-Aging Wrinkle Containing Kollaren

سالخوردگی طبیعی ( در اثر افزایش سن ) موجب ایجاد تغییرات متعددی در سطوح مختلف پوست می گردد . در بخش میانی پوست کاهش توان کراتینوسیت ها در سنتز و تکثیر مشاهده می شود . این تغییرات موجب تغییر در ویژگی های مکانیکی پوست ( سختی و انعطاف ) می گردد. کلاژن پروتئین اصلی بخش میانی پوست است که از دو زیر واحد کلاژن 1 ( 80%  درصد بزرگسالان ) و   کلاژن 3 تشکیل شده است . این کلاژن ها با هم یک سیستم فیبریلی تشکیل می دهند که به درم قدرت مقاومت در برابر کشش و انقباض می دهد در حالیکه الاستین به درم قابلیت انعطاف می دهد . هرگونه تغییر در کیفیت و کمیت ساختار این پروتئین ها ویژگی های بیومکانیکی پوست را تغییر می دهند . در بدن انسان یک فاکتور فیزیولوژیکی وجود دارد که کمپلکسی از مس و یک توالی پپتیدی می باشد . این کمپلکس در درجه اول به عنوان یک فاکتور رشد و علاوه بر آن به عنوان یک عامل شفابخش توصیف شده است . با افزایش سن ، مقدار این کمپلکس در بدن کاهش می یابد و به این ترتیب توانایی بدن در ترمیم بافت کاهش می یابد .

خواص مواد بکار رفته در کرم :

کلارن ( تری پپتید ) یک ماده موثره ایمن و فاقد اثرات جانبی برای به کارگیری در محصولات آرایشی ضد سالخوردگی ، ضد چروک و از بین برنده علائم کشیدگی است . کلارن با فعال  سازی سنتز پروتئین های ماتریس برون سلولی ( مثل کلاژن ، الاستین و لامینین ) استحکام پوست را افزایش داده و به پوست کمک می کند تا بافت خود را نوسازی نموده و ویژگی های بیومکانیکی خود را بازگرداند . حال کلارن موجب  نفوذ به داخل پوست و رسیدن به فیبروبلاستها و همچنین تحریک فرآیند سنتز ملکولهای بافت پیوندی عملکرد قوی آن گشته  و همچنین  توانایی بازسازی ماتریس برون سلولی را نیز دارد که  به صورت in vitro   اثبات شده است که غلظت های پایین از کلارن بر روی فیبروبلاست ، موجب تحریک سنتز کلاژن 1 و 3  و اجزاء دیگر مثل فیبرونکتین و لامینین شده و در ساخت الاستین نیز نقش داشته است . ویژگی شفا بخشی کلارن نیز به صورت  in vitro اثبات شد .

ویتا مین  : A اين ويتامين مزاياي آرايشي  بهداشتي  ارزنده اي براي پوست دارد، بعلاوه شواهدي در دست است كه ويتامين A مي تواند سنتز " كلاژن" را بهبود بخشد.  

ویتامین E  :   طي آزمايشاتي كه بعمل آمده است نتايج حاصل مويد اين نكته بوده است كه آلفاتوكوفرول(ويتامين E ) ماده محافظ و كار آمدي است كه از پوست در برابر شرايط جوي نامساعد و تابش مكرر فرا  بنفش حفاظت ميكند و باعث نرمي و لطافت پوست ميگردد. ضمنا" آشكار گرديده استعمال كرم روغن در آب (O/W)حاوي ويتامين E نسبت به همان كرم بدون ويتامين E از كار آمدي بيشتري از حيث جلوگيري از پيدايش زبري پوست برخوردار است.

ویتامین D3 : ماده لازم برای ساخت ویتامین D  در بدن است . ویتامین D3 فواید بسیار زیادی برای پوست دارد. آنرا در مقابل اشعه های مضر آفتاب محافظت می کند .

حجم 50 میلی لیتر 

کد مجوز بهداشتی:  

32/11459

کد کالا:  

6260364900314

نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: نکته: کد HTML مجاز نیست!

رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تصویر اضافه ای برای این کالا وجود ندارد.
کشورایران
 
 
مارکت ساز حرفه ای مثبت