ژل بین دندانی حاوی فلوراید Tepe

ژل بین دندانی حاوی فلوراید Tepe
برای تصویر بزرگتر کلیک نمایید
ساخت: سوئد
قیمت: 1,030,000 ریال
دسترسی: موجود
نوع: ژل بین دندانی
سازنده: تپه / Tepe
میانگین رتبه: رتبه داده نشده

تعداد:

Tepe Interdental Gel With Fluoride

پوشش دهنده فضاهای ایجاد شده بین لثه و ریشه دندان

مناسب افرادی با ریسک بالای پوسیدگی دندان

مناسب برای دهان های خشک

0.32 درصد سدیم فلوراید

بدون مواد ساینده

با طعم نعناع تازه

ژل بین دندانی تپه حاوی فلوراید با یک مسواک بین دندانی به راحتی قابل استفاده است. این ژل برای افرادی که به محافظت بیشتری با فلوراید احتیاج دارند و همچنین برای افرادی که پوسیدگی های دندانی زیادی دارند توصیه می گردد. فلوراید باعث کاهش حساسیت دندان ها می شود

ژل بین دندانی تپه حاوی فلوراید محافظت مؤثری در برابر پوسیدگی بین دندان ها می باشد. فضاهای بین دندانی مناطق پر خطری برای پوسیدگی دندان ها می باشد. اضافه کردن فلوراید به این مناطق مانع پوسیدگی و تقویت دندان ها می شود. ژل بین دندانی تپه را بر روی برس های بین دندانی ریخته و استفاده نمایید. شرکت تپه برای راحتی مصرف کننده از طراحی خلاقانه ای استفاده کرده است به طوری که در بطری این ژل به گونه ایست که می توانید از آن به عنوان کاسه استفاده نمایید. ژل را بر روی شیار تعبیه شده بر روی در آن ریخته و آهسته برس بین دندانی رادر ژل فرو کنید.

ژل بین دندانی تپه دارای عطر و طعم مطلوب نعنا می باشد. در این ژل از مواد ساینده استفاده نشده است تا موجب حساسیت و التهاب لثه ها نشود. در صورت نیاز، می توانید از ژل بیشتری استفاده کنید. برای اثر بهتر فلوراید، پس از مسواک زدن استفاده کنید. دهان خود را پس از استفاده نشویید تا فلورید بتواند اثر گذار باشد. ژل بین دندانی تپه حاوی فلوراید برای افرادی که دارای پوسیدگی دندان هستند، توصیه می شود.

روش مصرف:

مقداری ژل را بر روی برس چکانده شود. یا از قسمت سرپوش بسته بندی ژل به عنوان ظرفی برای آغشته کردن برس به ژل استفاده شود. ژل به همراه برس وارد فضای بین دندان ها شده و پس از خروج برس در فضای بین دندان ها باقی می ماند.

حجم 20 میلی لیتر

کد مجوز بهداشتی:  

211620110006/1

کد کالا:  

7317400010137

نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: نکته: کد HTML مجاز نیست!

رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تصویر اضافه ای برای این کالا وجود ندارد.
کشورسوئد
 
 
مارکت ساز حرفه ای مثبت