ژل کوجیکول پلاس سسدرما

ژل کوجیکول پلاس سسدرما
برای تصویر بزرگتر کلیک نمایید
ساخت: اسپانیا
قیمت: 2,490,000 ریال
دسترسی: موجود
نوع: ضد لک
سازنده: سسدرما / Sesderma
میانگین رتبه: رتبه داده نشده

تعداد:

sesderma kojicol plus skin lightener gel

درمان موضعی انواع لک های مقاوم و ناشی از استفاده لوازم آرایشی نامناسب، داروها، مواجهه با آفتاب، بارداری و جای جوش. مناسب انواع پوست حتی پوست چرب

ژل  کوجیکول پلاس (فاقدچربی) نسبت به سایر ضدلک ها اثر سریع تری در رفع لک ها دارد. این محصول به دلیل وجود کوجیک اسید با مهار آنزیم تیروزیناز (آنزیم موثر در ساخت ملانین) از ساخت ملانین جلوگیری می کند. همچنین این محصول حاوی ترکیبات  ضدآفتاب و دارای اثرات آنتی باکتریال با قدرت متوسط است و به همین دلیل در درمان موضعی آکنه هم بسیار مفید است. ژل کوجیکول پلاس دپیگمانتاسیون با مجموعه ای از سایر مواد موثره به شرح زیر اثر می کند:

آلفا آربوتین، عصاره فیلانتوس، امبلیکا، اسیدفیتیک، اسید بوسولیک و عصاره شاه توت اثرات مکمل آنتی اکسیدانی و روشن کنندگی دارند و همچنین سبب آبرسانی و التیام تحریکات پوست می شود.

اثرات ضدلک کوجیک اسید با وجود آلفا هیدروکسی اسیدها (اسید گلیکولیک و سیتریک) افزایش می یابد چون با لایه برداری از سطح پوست سبب افزایش نفوذ اسید کوجیک و اسید فیتیک به سلول های غنی از ملانین می شود.

روش مصرف:

روزانه 2 بار محصول را روی ناحیه تحت درمان استفاده کنید . به منظور تکمیل دوره درمانی این محصول باید حداقل به مدت 3 ماه استفاده گردد. در دوران بارداری مصرف نگردد.

حجم 30 میلی لیتر

کد مجوز بهداشتی:  

7837171989239901

کد کالا:  

8470003640916

نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: نکته: کد HTML مجاز نیست!

رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تصویر اضافه ای برای این کالا وجود ندارد.
کشوراسپانیا
 
 
مارکت ساز حرفه ای مثبت