درباره ما

  


داروخانه دکتر فخار ، مرجع آنلاین محصولات زیبایی

داروخانه دکتر فخار به مدیریت دکتر محمد علی فخار فیروزه از سال 1378 شروع به فعالیت نمود و وبسایت داروخانه دکتر فخار با هدف معرفی محصولات آرایشی ، بهداشتی ، مراقبتی ، سلامتی ، عطر ، مکمل های غذایی و سایر کالاهای مرتبط در سال 1383 تاسیس شده است و اکنون دارای امتیازهای نماد اعتماد الکترونیکی و مجوز فروش اقلام غیر دارویی و نشان ملی ثبت در ساماندهی می باشد.

امروزه با افزایش روز افزون تولیدکنندگان مطرح لوازم آرایشی و بهداشتی ، قدرت انتخاب مشتری به شدت بالا رفته است . اما با توجه به اینکه هیچ فروشگاهی به طور فیزیکی ، گنجایش تمامی این محصولات را نداشته و نیز هیچ فروشنده ای اطلاعات کاملی از تمامی محصولات موجود در فروشگاه خود ندارد و حتی در صورت داشتن اطلاعات ، توضیح تک تک آنها ، نیازمند صرف انرژی و زمان بسیار زیادی می باشد ، بر آن شدیم تا یک مرجع جامع تخصصی ارزیابی ، مشاوره و فروش محصولات آرایشی و بهداشتی تولید داخل و خارج از کشور را بصورت یک داروخانه اینترنتی در اختیار عموم قرار دهیم.

داروخانه دکتر فخار خود را متعهد می داند با همراهی مشتریان و ثبت نظراتشان در فرآیند خرید و رعایت جایگاه بی طرفانه و حفظ امانت در درج اطلاعات واقعی کالا ، بدور از هر گونه بزرگ نمایی یا کوچک نمایی تلاش نماید تا کاربران و مشتریان با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خریداری نمایند.

ما ارائه اطلاعات دقیق ، درست و کامل را یک مزیت رقابتی برای خود می دانیم و سایت را براساس سه رکن زیر بنا نهادیم :

1. انتخاب و معرفی بهترین برندهای دنیا

2. ارائه اطلاعات کافی برای این فرآورده ها

3. ارائه قیمت های دقیق و بروز

و در نهایت بستری فراهم نمودیم تا بتوانید بهترین های دنیا را از یک سایت معتبر خریداری نمائید.

درج نظر ، انتقاد ، پرسش و یا درخواست مشاوره در ذیل تمامی محصولات وب سایت امکان پذیر است و کارشناسان مربوطه در کوتاهترین زمان اقدام به پاسخگویی خواهند نمود

.

.

.

.

تائیدیه های داروخانه دکتر فخار :

.

.

  • مجوز تاسیس داروخانه:

  .

پروانه تاسیس داروخانه دکتر فخار

.

.

  • مجوز فروش اینترنتی اقلام غیر دارویی (از معاونت غذا و دارو)

.

مجوز فروش اقلام غیر دارویی داروخانه دکتر فخار

.

.

  • نشان نماد اعتماد الکترونیکی :

تائید فروشگاه های اینترنتی توسط یک موسسه ثالث تاثیر زیادی در جلب اعتماد مراجعه کنندگان خواهد داشت و مراجعه کننده از در امان ماندن اطلاعات خود ایمنی بیشتری احساس می نماید . اعطای نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیک زیر نظر وزارت صنعت و معدن و تجارت مشخصه ای به منظور اعتماد سازی کاربران در هنگام مراجعه به وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی می باشد

.

.

نماد اعتماد الکترونیکی داروخانه دکتر فخار

.

.

.

.

.

  • نشان ملی ثبت در ساماندهی 

.

.

ثبت در ساماندهی

.

.

  • آمار الکسا وب سایت :

الکسا چیست ؟ الکسا Alexa عنوان سرویسی است وابسته به سایت Amazon که توسط آدرس www.alexa.com .ارائه می گردد. هدف از راه اندازی این سرویس رتبه بندی پایگاههای اینترنتی از نظر تعداد بازدید کننده ، ترافیک بازدید ، کاربر وب سایت و یک سری پارامترهای دیگر می باشد که نهایتا وب سایت های مختلف را براساس این آمار رتبه بندی می نمایند.

آمار الکسا وب سایت داروخانه دکتر فخار

 

 
 
مارکت ساز حرفه ای مثبت