مقررات و قوانین سایت

 ماده 1 

افراد برای عضویت در سایت دکتر فخار و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت ورود و یا حساب کاربری مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی و ... عضویت خود را تایید می نمایند.

تبصره 1- تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت دکتر فخار  را دارند.

تبصره 2- صرف عضویت در سایت دکتر فخار دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.

تبصره 3- کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای اخذ کلمه عبور جدید از طریق منوی ورود و یا حساب کاربری اقدام کند.

تبصره 4- کاربر باید شماره همراه و نشانی رایانامه (ایمیل) خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره 5- عضویت در سایت دکتر فخار رایگان است.

تبصره 6- به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت دکتر فخار امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود فرد بوده و سایت دکتر فخار هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

تبصره 7- افراد می‌توانند فقط برای استفاده‌ي شخصی یا خرید هدیه، در سایت دکتر فخار ثبت‌نام و اقدام به خرید کنند.

ماده  2  افراد بالای ۱۸سال تمام حق عضویت و انجام معامله (خرید) را در سایت دکتر فخار دارند.

تبصره 1- رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و سایت دکتر فخار هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

ماده 3  مشتریان تا 7 روز قبل از بازشدن بسته بندی کالا حق انصراف از خرید خود را دارند و تنها هزینه تحمیلی بر مشتریان، هزینه پست ارسال و باز فرستادن کالا خواهد بود. از برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن خودداری کنید.

ماده 4  کاربر، پس از درج صحیح مشخصات و عضویت حق خرید از سایت دکتر فخار را دارد. سایت دکتر فخار متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار ، مراقبت نموده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه ندهد.

 ماده 5 سایت دکتر فخار موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.

ماده 6  سایت دکتر فخار موظف است کالا را مطابق با آنچه معرفی شده است برای خریدار ارسال نماید. عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزئیات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد . ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا ، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.

ماده 7  سایت دکتر فخار موظف است پس از دریافت فرم سفارش در کوتاهترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده کنند و در بسته بندی مناسب تحویل پست دهد. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است. در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس http://newtracking.post.ir/ پیگیری کنید.

ماده 8  سایت دکتر فخار می تواند بنا به تشخیص خود و عدم صلاحیت خریدار ( ارائه اطلاعات اشتباه، تلفن و آدرس غیر معتبر) سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند.

ماده 9  کاربر موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش در اختیار فروشنده قرار دهد، عدم ارائه اطلاعات صحیح بصورت عمدی و سهوی ، حق خریدار را از هر گونه اعتراض و ادعا سلب مینماید.

ماده 10 کاربر موظف است قبل از ارسال فرم سفارش خرید و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال نماید.

ماده 11  کلیه اطلاعات کالاهای ارائه شده در فروشگاه ، عینا مطابق با کاتالوگ آن بوده و مسئولیت صحت و سقم آن با شرکت سازنده می باشد. اطلاعات هر محصول آرایشی بهداشتی صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. خریدار باید قبل از استفاده از مواد آرایشی بهداشتی نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند. سایت دکتر فخار مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.  درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت­‌های آن بر عهده مشتری است و  سایت دکتر فخار در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

ماده 12  در صورت انصراف مشتری از خرید، چنانچه کالا برای مشتری ارسال نشده باشد، مبلغ سفارش به حساب مشتری واریز خواهد شد. اما چنانچه کالا برای مشتری ارسال شده باشد هزینه حمل و نقل و سایر ضرر و زیان های احتمالی ، از مبلغ کل کسر و الباقی به حساب خریدار واریز خواهد شد. در صورت منصرف شدن از خرید لطفا سریعا و قبل از باز کردن بسته بندی کالا اطلاع دهید

ماده 13 با توجه به ماهیت محصولات آرایشی و بهداشتی امکان بازگردان محصولات در صورت بازشدن بسته بندی وجود ندارد . در صورتی که کالای تحویل گرفته شده توسط مشتری با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد و این اشتباه از جانب فروشگاه باشد، این موضوع بدون هزینه ای برای مشتری قابل پیگیری و حل شدن خواهد بود. وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود. اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

ماده 14 نام چاپ شده روی فاکتور سفارش، نامی است که کاربر در زمان عضویت ارائه داده است. بنابراین سایت دکتر فخار در مورد هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد و درصورت بروز هرگونه مغایرت، خریدار حق استفاده از فاکتور سفارش خود را نخواهد داشت.

ماده 15 ما برای ارایه‌ي خدمات بی‌نقص و با کیفیت بالا در سایت دکتر فخار تمام تلاش خود را می‌کنیم، با این‌حال ممکن است در دوره‌هایی برخی مشکلات فنی وقفه‌ای در بروز رسانی و ارایه‌ی خدمات سایت دکتر فخار ایجاد کند. بدیهی است در صورت بروز این مشکلات به طور موقت از ارایه‌ی سرویس معذور هستیم.

ماده 16 از آن‌جایی که پرداخت ما بر اساس سیستم درگاه الکترونیکی بانک های معتبر کشور تنظیم شده است، این بانکها مسئول مستقیم مشکلات احتمالی پرداخت هستند و سایت دکتر فخار مسئولیتی در این مورد ندارد.

ماده 17 سایت دکتر فخار در هر زمان مجاز است قوانین و مقررات سایت دکتر فخار را تصحیح و یا تغییر داده و کلیه کاربران قدیمی و جدید موظف به رعایت و پذیرش کلیه این قوانین می باشند.

ماده 18 در مورد سفارشات پرداخت درب منزل ، در صورتیکه بسته پس از ارسال به مبدا برگشت بخورد و علت برگشت عدم حضور خریدار ،یا اشتباه بودن مشخصات گیرنده، یا ناخوانا بودن آدرس یا عدم قبول مرسوله توسط خریدار باشد ، امکان ارسال مجدد کالا یا عودت پیش پرداخت برای مشتری وجود ندارد و ثبت سفارش مجدد تنها در صورتیکه پرداخت آنلاین انجام گیرد ، امکان پذیر است و خریدار موظف به پرداخت کل هزینه ارسال خواهد بود.

ماده 19 کلیه محصولات قبل از ارسال چک می شود و پس از تائید نهایی برای خریدار ارسال می گردد. با توجه به بسته بندی ضد ضربه امکان صدمه دیدن سفارش شما وجود ندارد ولکن محصولاتی که فرم مایع دارند (اعم از شامپو ، لوسیون و ...) بندرت ممکن است در اثر تغییرات و اختلاف فشار هوا در جریان ارسال مرسوله سرریز شوند، با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، مسئولیت بروز هر گونه تغییر در شرایط کالا بر عهده خریدار خواهد بود و سایت دکتر فخار در این مورد مسئولیتی ندارد   .

در پایان امیدواریم خداوند توفیق عنایت فرماید تا بتوانیم موجبات رضایت خاطر شما عزیزان و بزرگواران را فراهم آوریم.

 

 

 

 

 
 
مارکت ساز حرفه ای مثبت